Sami Erol, Bahçeşehir Üniversitesi Öğrencilerine Aktaş Holding’i ve Marka Yönetimini Anlattı

Bahçeșehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü çatısı altında düzenlenen Pazarlama Stratejileri dersine, ‘Konuk Konuşmacı’ olarak katılan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, öğrencilere hem Aktaş Holding’i hem de kurumsal ‘Marka Yönetimi’nin şifrelerini aktardı.

Geleceğimizi oluşturan öğrencilerle ve gençlerle, hemen her fırsatta bir araya gelerek, onlara yol gösterici paylaşımlarını sürdüren Aktaş Holding’in İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, bu doğrultuda son olarak İstanbul’da, Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileriyle buluştu.

Bahçeșehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü çatısı altında düzenlenen Pazarlama Stratejileri dersine, ‘Konuk Konuşmacı’ olarak katılan Erol, öğrencilere hem Aktaş Holding’i hem de kurumsal ‘Marka Yönetimi’nin şifrelerini aktardı.

Markalaşmanın, otomotiv sektöründeki sürdürebilirliğinin arkasında yatan etmenleri öğrencilerle paylaşan Sami Erol, Aktaş Holding’in kurulduğu günden bu yana markalaşma olgusuna verdiği öneme vurgu yaparak, Aktaş’ın bugün gelinen noktada, sektörün küresel arenadaki en büyük markalarından biri olma yolculuğuna değindi.

Markalaşmada Esas Olan Sürdürülebilirliği Yakalamaktır

Sunumunda; ‘Marka, tıpkı bizler gibi birer karakter taşır’ diyen Erol, “Markalar da tıpkı insanlar gibi geliştikçe çevresini etkiler, olgunlaştıkça çevresinden etkilenmeye başlar. Bir marka yaratmak, çok uzun ve stratejik çalışmalar yapılmasını gerektiren bir süreçtir. Ancak marka değerini kaybetmek ise çok kısa sürer. Bu yüzden markalaşmayı sürdürülebilir kılmak çok önemli” şeklinde konuştu.

 İnteraktif bir şekilde ilerleyen sunumun ardından Sami Erol, öğrencilerin merak ettikleri soruları da yanıtlamayı ihmal etmezken, programın sonunda değerli paylaşımlarından ötürü Erol’a teşekkür sertifikası takdim edildi.

Leave a Reply