Aktaş Holding, Global Markası ‘Airtech’ Ürünleriyle “Automechanika Frankfurt Fuarı’nda İz Bırakacak

Otomotiv sektörünün küresel ölçekteki en büyük fuarlarından biri olan ve 1970 yılından beri, Almanya’nın ev sahipliğinde 2 yılda bir gerçekleştirilen Automechanika Frankfurt 2016 Fuarı’na (Otomotiv Yedek Parça ve Aksesuar Fuarı) katılacak olan sektörün global oyuncusu Aktaş Holding, üstün AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği, uluslararası standartlara sahip yüksek teknolojili Airtech marka hava süspansiyon ürünlerinin yanı sıra; Powertech markalı, inovatif endüstriyel hortum ürünleriyle, organizasyonda ülkemizi başarıyla temsil etmek için hazırlıklarını sürdürüyor.

Bursa, 26.08.2016 – Faaliyet gösterdiği sektörlerde sahip olduğu markalar ile dünya liderleri arasında yer alan, bu alanlarda değişimi yönetmeyi ilke edinen ve 100’den fazla ülkeye doğrudan ihracat gerçekleştiren Aktaş Holding, sektörün ulusal ve uluslararası arenadaki en büyük organizasyonlarında kararlılıkla yer almaya devam ediyor.

Aktaş Holding, otomotiv sektörünün dünyadaki en kapsamlı fuarlarından biri olarak bilinen ve iki yılda bir, Almanya’nın ev sahipliğini yaptığı Automechanika Frankfurt 2016 Fuarı’nda, ileri teknoloji standartlarında üretilen ve dünyanın her noktasında yaygın şekilde tercih edilen global markası Airtech ile birlikte, modern üretim tesislerinde yakın zamanda üretimine başladığı, yüksek nitelikli Powertech markalı endüstriyel hortum ürünleriyle, dev organizasyonda ülkemizi temsil etmek için hazırlıklarını tamamlama aşamasına geldi.

Almanya’dan Çin’e, ABD’den Brezilya’ya kadar, dünyanın her noktasında etkin şekilde faaliyetlerini sürdüren Aktaş Holding, bu yıl 13-17 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Uluslararası Otomotiv Yedek Parça ve Aksesuarlar Fuarı’nda, son teknolojiye sahip inovatif ürünlerini gururla sergilemeyi hedefliyor.

Toplam 14 salonda ve 40.516 metrekarelik alanda gerçekleştirilecek fuara; 40’ın üzerindeki ülkeden binlerce şirket ve dünyanın her coğrafyasından, on binlerce ziyaretçinin katılması beklenirken, Aktaş Holding’de organizasyonda, 195 m2’lik dev stant alanıyla, salon 6.1 ’de B08 no’lu stantta misafirlerini ağırlayacak.

Potansiyel Müşterilerle Yeni İş Bağlantıları Kurulacak

4 gün sürecek organizasyona Aktaş Holding adına; Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş ile İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol’un yanı sıra; satış-pazarlama ekibinin katılması beklenirken, fuar kapsamında Aktaş Holding, global arenadaki mevcut müşterileri ve potansiyel müşteri adaylarıyla da görüşme imkanı bulacak.

Fuardan Beklentimiz Yüksek

Automechanika Frankfurt Fuarı’na her yıl düzenli olarak katılım gösterdiklerini belirterek, bu yılki buluşmaya yönelik beklentilerine değinen Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, özellikle marka kültür ve bilincinin geliştirilmesi noktasında şirketlere büyük katkı sağlayan ve Aktaş Holding’in de destek aldığı Turquality Programı çerçevesinde, fuardan önemli geri dönüşler beklediklerini söyledi.

Gelişim Odaklı Çalışmaya Devam Edeceğiz

Sektörde yeniliklerin öncüsü olma vizyonuyla hareket ederek, kurulduğu günden bu yana kaliteden ve tüketici memnuniyetinden asla ödün vermeden çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Sami Erol; “Sürdürülebilir başarı ve değer yaratma öncelikleriyle gelecek yolculuğunu sürdüren Aktaş Holding olarak, yapmış olduğumuz küresel pazar analizleri çerçevesinde, rekabetçi piyasa koşullarında marka bilinirliğimizin en hızlı şekilde artmasına ve üretim/maliyet/satış ekseninde de marka yönetimini, en uygun şekilde yapmamıza olanak sunan Airtech ürünlerimizin, fuar süresince katılımcılardan büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz. Ayrıca yeni üretim tesislerimizle birlikte devreye aldığımız ve bugüne dek sektörde önemli başarılar elde eden, yüksek standartlardaki Powertech markalı endüstriyel hortumların da burada lansmanını yapacağız. Aktaş Holding olarak gelişim ve değişim odaklı çalışmalarımızı sürdürmeyi hedefliyoruz. Bu açıdan Automechanika Frankfurt Fuarı’nın da faydalı sonuçlar ortaya çıkaracağına dair inancımız tam” ifadelerini kullandı.

Leave a Reply